Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Mierków - Oferty sprzedaży działek

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana przy lesie Bronków

Bronków(Mierków + 20 km)

86 900 zł869 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem oferty są działki budowlane położone w miejscowości Bronków w powiecie krośnieńskim. Aktualnie działki są w trakcie podziału oraz uzyskania warunków zabudowy na.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Stargard Gubiński

Stargard Gubiński(Mierków + 13 km)

358 720 zł3 776 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 3776 m , położona w miejscowości Stargard Gubiński - idealna dla osób szukających spokoju, prywatności i kontaktu z naturą, bez.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Roztoki

Roztoki(Mierków + 13 km)

350 000 zł6 300 m² 55,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

*Gospodarstwo z potencjałem i działka budowlana Roztoki, 0,63 ha* Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość we wsi Roztoki, położonej ok. 5 km od Gminy Jasień, w województwie lubuskim. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Żary

Śródmieście,Żary(Mierków + 24 km)

310 000 zł15 001 m² 20,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy do sprzedaży działkę położoną w Żarach o pow. 15001 m2 w cenie 310 tys netto + 23% vat. Działka jest w kształcie zbliżonym do prostokąta. Na działce jest gaz.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Gubin

Gubin(Mierków + 22 km)

46 800 zł720 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 30 atrakcyjnych działek budowlanych położonych na ppłudniowym krańcu Gubina, w spokojnej i rozwijającej się okolicy. To idealne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł3 992 m² 160,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy na sprzedaż atrakcyjną, przestronną działkę położoną w dobrze skomunikowanej części Żar o pow. 3992 m2 w cenie 640 tys. Przy granicy nieruchomości są wszystkie media:.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Żary

Śródmieście,Żary(Mierków + 24 km)

899 000 zł13 300 m² 67,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Bronice, gmina Jasień - 20 km od Żar: wydane warunki zabudowy szybka możliwość rozpoczęcia inwestycji, powierzchnia działki 1,33 Ha, na.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Żary

Żary(Mierków + 24 km)

166 000 zł3 188 m² 52,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka 3188m2 w urokliwym miejscu w sąsiedztwie pól i lasu. w miejscowości położona 4 km od Żar, na działce znajdują się budynki do rozbiórki z cegły. Fundamenty oraz.

Szczegóły ogłoszenia

69 000 zł1 031 m² 66,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy ofertę sprzedaży działek budowlanych położonych nad brzegiem jeziora o powierzchni: a 1055 m2 B 1055 m2 C 1055 m2 D 1094 m2 E 1094 m2 - rezerwacja F 1094.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Drzeniów

Drzeniów(Mierków + 9 km)

328 350 zł13 134 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka 1,34 ha płaska, zadrzewiona, blisko granicy możliwość podziału Na sprzedaż duży teren o powierzchni 1,34 ha, położony w cichej i zielonej okolicy, w otoczeniu lasów.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka Mierków

Mierków,lubuskie

105 084 zł5 838 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

City Invest Nieruchomości ma do zaoferowania piękną ziemie rolą. W bezpośrednim sąsiedztwie i najbliższej okolicy zabudowania, niedaleko las.teren płaski z dojazdem z drogi.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij